Tregime Erotike

Go down

Tregime Erotike

Post  Admin on Wed Sep 21, 2011 3:57 am

Tregime Erotike – Ne Zyre

AJO DITE NUK KISHTE ASGJE TE NDRYSHME SE DITET E TJERA,SI CDO DITE U NGRITA NE MENGJESET HERET,TE BEHESHA GATI PER NE PUNE.MADJE BURRIN E LASH NE SHTRAT,DHE U VESHA..SI… Lexo më gjërësisht.. »

Tregime Erotike – Historia ime me Blerten

Kjo eshte historia ime me Blerten. Ndenjem vetem pak jave sepse une do te largohesha nga ai vend. Kishte vetem seks ne cdo takimin tone. Por ne fund e kuptuam… Lexo më gjërësisht.. »

Admin
Admin

Posts : 14
Join date : 2011-09-12

View user profile http://www.knaqu.org/

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum